Čerpadla Grundfos

logo čerpadel Grundfos

Firma Grundfos vyrábí tři hlavní skupiny čerpadel. Jsou to oběhová čerpadla, odstředivá čerpadla a ponorná čerpadla. Grundfos je s 50% podílem na světovém trhu největším výrobcem oběhových čerpadel, určených pro otopné soustavy. Firma Grundfos vyrábí také standardní motory. Další důležitý podíl na výrobě představuje nejmodernější elektronika pro řízení čerpadel a čerpacích systémů.

Čerpadla Grundfos mají široké uplatnění ve stavebnictví v rámci otopných soustav, čerpání odpadních vod a hasící techniky. Pro průmyslové použití jsou dodávána odstředivá čerpadla k napájení kotlů, zvyšování tlaků, dávkování chemikálií a pro další specifické účely. Širokou škálu čerpadel má Grundfos pro oblast zásobování vodou a odvodňování. Čerpadla Grundfos tvoří důležitou součást systémů ochrany životního prostředí. Jsou uplatňována například při odběru vzorků pro kontrolu jakosti spodní vody.

Ceník čerpadel Grundfos ke stažení

info@jktradehk.cz

Novinky

Nové jarní akce

Nové jarní akce 2010. Prohlédněte si, nakupte za zajímavé ceny a třeba dostanete i některý z dárků. více »

Dočasné omezení komunikace

Dočasné omezení našich linek. Obracejte se prosím pouze na mobilní telefonní linku +420 606 748715. Děkujeme za pochopení. více »

Solární systémy

Připravujeme podrobné informace o nabízených solárních systémech firmy Regulus. Již brzi najdete na našem webu všechny důležité informace. více »