Čerpadla Sigma

logo čerpadel Sigma

Firma SIGMA PUMPY HRANICE s.r.o. vyrábí mnoho druhů čerpadel pro použití v nejrůznějších prostředích. Svá čerpadla směřuje hlavně do oblasti potravinářství, chemie, petrochemie, hutnictví, těžkého strojírenství a těžby surovin. Předně jde o čerpadla pro čerpání hořlavin, ponorná čerpadla, kalová čerpadla, odstředivá radiální článková čerpadla, oběhová čerpadla, vysokotlaká čerpadla pro chemický a petrochemický průmysl, vysokotlaké důlní agregáty, čerpadla pro čerpání a těžbu ropy, závlahové agregáty, homogenizátory, hydročističe, membránová čerpadla, regulátory tlaku a průtoku a další. Dále společnost SIGMA vyrábí spotřební čerpadla pro dům a zahradu, domácí vodárny a vodárenské čerpací stanice, samonasávací čerpadla a jejich agregace.

Ceník čerpadel Sigma ke stažení

info@jktradehk.cz

Novinky

Nové jarní akce

Nové jarní akce 2010. Prohlédněte si, nakupte za zajímavé ceny a třeba dostanete i některý z dárků. více »

Dočasné omezení komunikace

Dočasné omezení našich linek. Obracejte se prosím pouze na mobilní telefonní linku +420 606 748715. Děkujeme za pochopení. více »

Solární systémy

Připravujeme podrobné informace o nabízených solárních systémech firmy Regulus. Již brzi najdete na našem webu všechny důležité informace. více »