Kotle Immergas

Logo kotle IMMERGAS

Společnost IMMERGAS vyrábí nástěnné plynové kotle jak kondenzační, tak klasické konstrukce v mnoha variantách a typech. IMMERGAS vyrábí více než 300 000 ks kotlů ročně. Na kotle je poskytována 3 roky záruka. Ta je navíc při dodržování ročních prohlídek prodloužena u rozhodujících komponent na 5 roků. V kotlích IMMERGAS jsou použité pro výrobu TUV nerezové boilery vlastní výroby na které je poskytnuta bezkonkurenční záruka 20 let.

Většina komponentů pro kotle včetně nerezových zásobníků TUV je vyrobena přímo v továrně Immergas. Samotné kotle jsou vyráběny na čtrnácti výrobních linkách, které zajišťují i náročné testy kvality a bezpečnosti výrobků. Všechny kotle jsou kontrolovány jak v průběhu montáže, tak před opuštěním výrobní linky. Díky tomu je zajištěna výborná kvalita kotle a topného systému.

Ceník kotů IMMERGAS ke stažení

info@jktradehk.cz

Novinky

Nové jarní akce

Nové jarní akce 2010. Prohlédněte si, nakupte za zajímavé ceny a třeba dostanete i některý z dárků. více »

Dočasné omezení komunikace

Dočasné omezení našich linek. Obracejte se prosím pouze na mobilní telefonní linku +420 606 748715. Děkujeme za pochopení. více »

Solární systémy

Připravujeme podrobné informace o nabízených solárních systémech firmy Regulus. Již brzi najdete na našem webu všechny důležité informace. více »