Zásobníky a dohřev vody

Plynový ohřívač teplé vody

Plynový ohřívač vody Infinity připravuje teplou vodu konstantní teploty, dle její okamžité potřeby. Přes své malé rozměry a hmotnost dosahuje výkonu až 44,5 kW a dokáže ohřívat až 32 l vody/min. Díky obrovskému regulačnímu rozsahu je minimální výkon pouze 3,5 kW a ohřívač pracuje již při průtoku 2,7 l/min. Díky tomu dokáže bezproblémově zásobovat teplou vodou dům i s několika koupelnami a dalšími odběrnými místy.

Zásobníkové ohřívače teplé vody

Zásobníkové ohřívače teplé vody s jedním nebo s dvěma smaltovanými hady, s možností vložit elektrické topné těleso. Vnitřní povrch zásobníků je smaltován dle normy DIN 4753. Zásobníky teplé vody jsou vybaveny magnesiovou anodou.

Akumulační nádrže se zásobníkem teplé vody

Nádrže pro akumulaci topné vody s vnořeným nerezovým výměníkem teplé užitkové vody, stratifikačním válcem pro zpátečku z topného systému, dvěma ocelovými topnými hady (např. pro připojení solárních kolektorů), s možností vložit elektrické topné těleso a s možností připojení dalších tepelných zdrojů.

Nádrže pro akumulaci topné vody s vnořeným zásobníkem pro teplou vodu, topným hadem (např. pro připojení solárních kolektorů), s možností vložit elektrické topné těleso a s možností připojení dalších tepelných zdrojů. Vnitřní povrch vnořeného zásobníku teplé vody je smaltován dle normy DIN 4753. Zásobník teplé vody je vybaven magnesiovou anodou.

Akumulační nádrže

Akumulační nádrže PS jsou určeny pro akumulaci a následnou distribuci tepelné energie z kotlů na pevná paliva, tepelných čerpadel, slunečních kolektorů, elektrokotlů a­pod.

Akumulační nádrže PS2F jsou opatřené dvěma navařenými přírubami. Každou lze osadit trubkovým výměníkem vhodné velikosti podle zvolené aplikace a potřebného výkonu. V praxi pak může být např. spodní výměník připojen na solární systém a horní výměník slouží k přípravě teplé vody (průtokem). Příprava teplé vody tímto způsobem významně omezuje tvorbu legionelly.

Akumulační nádrže PSWF jsou opatřené horní navařenou přírubou, kterou lze osadit trubkovým výměníkem vhodné velikosti podle zvolené aplikace a potřebného výkonu. Dále jsou vybaveny dolním ocelovým topným hadem. Tyto nádrže jsou vhodné především pro kombinaci se solárnímy systémy.

Akumulační nádrže se změnou skupenství

Akumulační nádrž Latento využívá vlastností voskové náplně, která umožňuje ukládat velké množství tepla při konstantní teplotě, kdy vosk mění skupenství z pevného na kapalné. Zatímco u běžné akumulace do vody při ukládání tepla roste teplota, do vosku se ukládá teplo při stálé nízké teplotě. Solární energii tak můžeme získávat s vyšší účinností a tepelné ztráty akumulační nádrže jsou nižší.

Izolační sady

Měkká polyuretanová izolace s koženkovým povrchem nebo tvrdá polystyrénová izolace s plastovým povrchem pro akumulační nádrže a zásobníky vody.

Výměníky

Tepelný výměník pro vytápění bazénové vody nebo vody ve vířivých vanách a lázních. Můžeme ho však také použít např. při podlahovém vytápění nebo vytápění chodníků, ale také ve spojení se solárními kolektory.

Příslušenství

info@jktradehk.cz

Novinky

Nové jarní akce

Nové jarní akce 2010. Prohlédněte si, nakupte za zajímavé ceny a třeba dostanete i některý z dárků. více »

Dočasné omezení komunikace

Dočasné omezení našich linek. Obracejte se prosím pouze na mobilní telefonní linku +420 606 748715. Děkujeme za pochopení. více »

Solární systémy

Připravujeme podrobné informace o nabízených solárních systémech firmy Regulus. Již brzi najdete na našem webu všechny důležité informace. více »